KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128614
nr 1312 8614
Oidentifierad konstnär. Paris. Signerad. Olja på duk, 89x119cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:03:34
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr